Back to BEZ KOLCÓW
Wyprzedaż!

Acceleritas4-L RB9X

Od: 429zł 199zł

Niezwykle lekkie obuwie do biegania naturalnego w terenie, również jako obuwie startowe do biegów przełajowych, górskich i na orientację. Numer jeden w biegach typu Obstacle Race (np. Runmageddon).

tabela_rozmiar

Opis produktu

Niezwykle lekkie obuwie do biegania naturalnego w terenie, również jako obuwie startowe do biegów przełajowych, górskich i na orientację. Numer jeden w biegach typu Obstacle Race (np. Runmageddon). Lżejszy odpowiednik modelu Spirit, tam gdzie nie zalecane jest użycie podeszwy z metalowymi kolcami, a przyczepność do podłoża jest priorytetem dla biegacza. Guma RB9X gwarantuje najlepsze tarcie wśród butów biegowych na rynku. Materiały użyte przy produkcji buta nie chłoną wody przez co waga butów pozostaje nie zmienna nawet po zamoczeniu. Co za tym idzie wybierając ten model jesteś pewny że nawet po przemierzaniu podmokłych terenów twój but nadal waży niecałe 200 gram! Spróbuj znaleźć coś lepszego!

Model Acceleritas4 RB9X różni się od „trójki” zmodyfikowanym zapiętkiem (redukującym nacisk na ścięgno Achillesa u osób z nisko „podbitą” stopą).

 

Cholewka: Woven Nylon / TPU / Protec PU
Wyściółka: QuickDry mesh / Micro Suede (zamszowy zapiętek)
Podeszwa (warstwa środkowa): Ciśnieniowo modelowana ultralekka pianka EVA
Podeszwa (warstwa zewnętrzna): Rubber 9 Extreme
Waga: 180 gr (USL 7,5)
Rozmiary: USL5,5-USL8,5 (36-40)
Kolorystyka: Orchidea/Posion

Cechy produktu i zastosowane technologie:


Dowiedz się jak czytać „pajęczynę cech”?
bugrip_icon RB9X®to nowa mieszanka gum, która dzięki swoim właściwością przenosi poziom przyczepności na wyższy poziom. Potwierdzają to najnowsze badania … więcej>
Non absorbing to gwarancja ICEBUG, że Twoje buty nigdy nie będą cięższe o niż 20 % wagi buta. To bardzo ważne gdy… więcej>

Galeria:
Accelertias3-L_product

Acceleritas3_sole_product

Dodatkowe informacje

Rozmiar

36, 37, 38, 39, 40